Proč projekt od naší projekční kanceláře

Více než 1400 zpracovaných projektů

Od roku 1992 jsme dokončili více než 1400 projekčních zakázek. Nejčastěji to byly projekty rekonstrukcí staveb všech velikostí. Od bytů, rodinných a bytových domů až po rozsáhlé rekonstrukce historických a občanských staveb. V rámci novostaveb se specializujeme na projekty rodinných a bytových domů.
Prohlédněte si fotogalerii našich projektů

Zkušený tým profesionálních projektantů

Máme stabilní tým zkušených projektantů. Především díky nim jsme schopni Váš projekt optimálně navrhnout a vyprojektovat. V současné době zaměstnává naše firma 5 projektantů. Mezi nimi jsou specialisti na statiku, architekturu a vizualizace, energetickou náročnost, TZB ( topení, vodovod a kanalizace) a rozpočty staveb.
Seznamte se našimi projektanty

Projekční kancelář s více než 20-ti letou tradicí

V regionu Kutná Hora, Čáslav a Kolín projektujeme již od roku 1992. V roce 1996 jsme zakoupili areál v Benešově ulici v Kutné Hoře, který patřil rodině významného kutnohorského stavitele Ing. Wildta, na jehož tradici jsme chtěli navázat.
Poznejte stručnou historii naší firmy

Jeden partner od projektu po realizaci

Díky vlastní stavební firmě umíme Vaši stavbu nejen vyprojektovat, ale i postavit. Za kvalitu stavby i úplnost projektu ručí pak jeden subjekt, naše společnost. Není proto například možné, aby na stavbě vznikaly vícepráce kvůli neúplnému projektu.
Podívejte se, co jsme projektovali a zároveň stavěli

3 kroky k úspěšné stavbě
Získejte zdarma praktické rady, díky kterým bude Vaše stavba kvalitní, účelná a za dobrou cenu!
Vaše data jsou v bezpečí
Fotogalerie projektů