Co projektuje naše projekční kancelář

75% našich projekčních zakázek tvoří projekty rekonstrukcí staveb všech druhů a velikostí. Od bytů, rodinných a bytových domů až po historické a občanské stavby. Zpracováváme rovněž projekty novostaveb rodinných domů.

V regionu Kutná Hora, Čáslav a Kolín projektujeme již 25 let. Za tuto dobu jsme zde navrhli a vyprojektovali více než 1400 staveb. Z toho 65% pro soukromé osoby.

Zpracováme kompletní projekty staveb včetně rozpočtů a výkazů výměr. Dále nabízíme zpracování projektu topení, vodovodu, kanalizace a průkazu ENB.

Jaké rekonstrukce projektujeme nejčastěji?

Projekty rekonstrukcí rodinných domů
Projekčně řešíme rekonstrukce interiérů, přístavby, půdní vestavby, zateplení fasád a střech. Zpracováme projekty pro dotaci z programu Nová zelená úsporám.

Projekty rekonstrukcí historických staveb
Od oprav historických fasád a výměny střešní krytiny až po složité projekty rekonstrukcí celých historických domů. Včetně památkově chráněných objektů.

Projekty rekonstrukcí bytových domů
Pro SVJ a bytová družstva zpracováme projekty rekonstrukcí, zateplení fasád a střech. Dále také projektujeme rekonstrukce jednotlivých bytů.

Projekty rekonstrukcí občanských staveb
V rámci veřejných zakázek pro města a obce zpracováváme projekty rekonstrukcí staveb občanské vybavenosti (školy, sportoviště, kulturní zařízení, obecní úřady).

Jaké novostavby projektujeme nejčastěji?

Projekty novostaveb rodinných domů
Navrhujeme a projektujeme individuální rodinné domy. Zpracováváme kompletní projekty včetně rozpočtů a výkazů výměr. Vyřídíme za Vás stavební povolení.

Projekty novostaveb bytových domů
Zejména v rámci vlastních developerských projektů. Od roku 2006 jsme takto vyprojektovali a postavili v Kutné Hoře 3 bytové domy s celkovým počtem 39 bytů.

Projekty půdních vestaveb
Vlastníte rodinný nebo bytový dům s doposud nevyužitým půdním prostorem? Zpracováváme projekty půdních vestaveb a nových podkrovních bytů.

Chcete vyprojektovat něco podobného?

Vyplňte a odešlete tento formulář. Do jednoho pracovního dne se Vám ozveme a upřesníme si, o co máte zájem. Poté zpracujeme cenovou nabídku Vašeho projektu.

Chcete zadat poptávku osobně nebo probrat jiné záležitosti ohledně Vašeho projektu? Domluvte si schůzku s jednatelem, inženýrem Jaroslavem Hádkem.

3 kroky k úspěšné stavbě
Získejte zdarma praktické rady, díky kterým bude Vaše stavba kvalitní, účelná a za dobrou cenu!
Vaše data jsou v bezpečí
Certifikáty a ocenění
Fotogalerie projektů