Popis projektu:

Jednalo se o projekt novostavby rodinného domu v obci Libenice u Kutné Hory. Nejprve jsme zpracovali architektonickou studii, na kterou navazoval projekt pro stavební povolení v rozšířené podrobnosti pro realizaci včetně výkazu výměr.

Dispozičně je rodinný dům navržen jako 6+KK s garáží na traktor. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní, v podkroví jsou umístěny ložnice.

Nový rodinný dům je postaven z keramických bloků a zateplen fasádním polysterenem. Stropy nad přízemím betonové do trapézových plechů, v patře dřevěný krov. Střešní krytina tašková betonová. Základové pásy z prostého betonu. 

Vytápění teplovodní podlahové s tepelným čerpadlem vzduch - vzduch. Okna dřevěná s předokenními roletami. Části fasády jsou obloženy přírodním kamenem, zbývající část tvoří probarvená silikonová omítka.   

Stavbu prováděla na základě odsouhlaseného rozpočtu a projektu naše stavební firma. Investor využil možnosti od začátku až dokonce jednat pouze s jedním partnerem. Za kvalitu stavby a za správnost, úplnost projektu pak ručí jeden subjekt.