Proč stavět s Kutnohorskou stavební?

Více než 400 zrealizovaných staveb

Od roku 1992 jsme dokončili více než 400 stavebních zakázek. Nejčastěji to byly rekonstrukce a opravy staveb všech velikostí. Od rekonstrukcí bytů, rodinných domů, půdních vestaveb až po rozsáhlé opravy historických a obytných budov. U novostaveb se specializujeme na výstavbu rodinných a bytových domů.
Prohlédněte si fotogalerii nejzajímavějších staveb

Zkušený tým profesionálů

Máme stabilní tým zkušených pracovníků. Především díky nim jsme schopni Vaši stavbu zrealizovat kvalitně, se zárukou a v termínu. V současné době má firma cca 40 zaměstnanců. 75% z nich jsou zedníci, stavební mistři a stavbyvedoucí.
Seznamte se s lidmi, kteří mají Vaši stavbu na starost

Stavební firma s více než 20-ti letou tradicí

V regionu Kutná Hora, Čáslav a Kolín působíme již od roku 1992. V roce 1996 jsme zakoupili areál v Benešově ulici v Kutné Hoře, který patřil rodině významného kutnohorského stavitele Ing. Wildta, na jehož tradici jsme chtěli navázat.
Poznejte stručnou historii naší firmy

Jeden partner od projektu po realizaci

Díky vlastní projekční kanceláři umíme Vaši stavbu také navrhnout a vyprojektovat. Za kvalitu stavby i úplnost projektu ručí pak jeden subjekt, naše společnost. Není proto například možné, aby na stavbě vznikaly vícepráce kvůli neúplnému projektu.
Prohlédněte si stavby, které jsme stavěli a zároveň projektovali

3 kroky k úspěšné stavbě
Získejte zdarma praktické rady, díky kterým bude Vaše stavba kvalitní, účelná a za dobrou cenu!
Vaše data jsou v bezpečí
Fotogalerie staveb