Co staví naše stavební firma

75% našich stavebních zakázek jsou rekonstrukce a opravy staveb všech velikostí. Od rekonstrukcí bytů, rodinných domů až po generální opravy celých budov. U novostaveb se specializujeme na výstavbu rodinných a bytových domů.

V regionu Kutná Hora, Čáslav a Kolín stavíme již 25 let. Za tuto dobu jsme zde zrealizovali více než 400 staveb. Z toho 65% pro soukromé osoby.

Provádíme jak kompletní stavby na klíč, tak i jednotlivé ucelené části staveb jako například základy, hrubou stavbu a dokončovací práce.

Jaké rekonstrukce realizujeme nejčastěji?

Rekonstrukce rodinných domů
Provádíme rekonstrukce interiérů, přístavby a půdní vestavby, opravy fasád a střech, zateplení a výměnu oken. Jsme dodavatelem v programu Zelená úsporám.

Rekonstrukce historických staveb
Od oprav historických fasád a výměny střešní krytiny až po generální rekonstrukce celých historických domů. Včetně rekonstrukcí památkově chráněných objektů.

Rekonstrukce bytových domů
Pro SVJ a bytová družstva provádíme zateplení fasád, výměny oken a střešní krytiny. Dále také rekonstrukce a opravy jednotlivých bytů.

Rekonstrukce občanských staveb
V rámci veřejných zakázek pro města a obce provádíme rekonstrukce a opravy staveb občanské vybavenosti (školy, sportoviště, kulturní zařízení, obecní úřady).

Jaké novostavby stavíme nejčastěji?

Novostavby rodinných domů
Výstavba na klíč nebo po částech (základy, hrubá stavba, dokončovací práce) . Většinou na základě individuálních projektů zpracovaných našimi projektanty.

Novostavby bytových domů
Realizace vlastních developerských projektů. Od roku 2006 jsme takto postavili v Kutné Hoře 3 bytové domy s celkovým počtem 39 bytů.

Půdní vestavby
Vlastníte rodinný nebo bytový dům s doposud nevyužitým půdním prostorem? Provádíme výstavbu nových podkrovních bytů včetně zpracování projektu.

Chcete postavit něco podobného?

Vyplňte a odešlete poptávkový formulář. Do jednoho pracovního se Vám ozveme a upřesníme si, o co máte zájem. Poté vypracujeme nabídkový rozpočet Vaší stavby.

Chcete zadat poptávku osobně nebo probrat jiné záležitosti ohledně Vaší stavby? Domluvte si schůzku s jednatelem naší firmy, stavitelem Ladislavem Markem.

3 kroky k úspěšné stavbě
Získejte zdarma praktické rady, díky kterým bude Vaše stavba kvalitní, účelná a za dobrou cenu!
Vaše data jsou v bezpečí
Certifikáty a ocenění
Fotogalerie staveb