Rodinný dům na klíč v Úmoníně u Kutné Hory

Místo:Úmonín u Kutné Hory
Investor:Soukromý
Projekt:2012
Stavba:2013
Mám zájem o stavbu
Popis stavby:

Jednalo se o novostavbu rodinného domu na klíč v obci Úmonín u Kutné Hory. Nejprve bylo potřeba provést demolici stávajícího zchátralého rodinného domu, který na pozemku stál.    

Nový rodinný dům je postaven z keramických bloků a zateplen fasádním polysterenem. Stropy nad přízemím panelové, v patře dřevěný krov. Střešní krytina tašková betonová. Základové pásy z prostého betonu. Vytápění teplovodní podlahové s tepelným čerpadlem vzduch - vzduch. Okna dřevěná s předokenními roletami.  

Dispozičně je rodinný dům navržen jako 5+KK s dvougaráží a dílnou. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní a pracovna, v podkroví jsou umístěny 3 ložnice. Z obývacího pokoje orientovaného na jihozápad je nádherný výhled na přilehlou zahradu.

Stavbu jsme prováděli na základě odsouhlaseného rozpočtu a projektu, který  zpracovala naše projekční kancelář. Investor tak využil možnosti od začátku až dokonce jednat pouze s jedním partnerem. Za kvalitu stavby, správnost a úplnost projektu ručí tak pouze jeden subjekt - naše firma.