Místo:Libenice u Kolína
Investor:Soukromý
Projekt:2010
Stavba:2011
Mám zájem o stavbu
Popis stavby:

Jednalo se o novostavbu rodinného domu na klíč v obci Libenice u Kutné Hory. Nejprve bylo potřeba provést demolici stávajícího zchátralého rodinného domu, který na pozemku stál.    

Nový rodinný dům je postaven z keramických bloků a zateplen fasádním polysterenem. Stropy nad přízemím betonové do trapézových plechů, v patře dřevěný krov. Střešní krytina tašková betonová. Základové pásy z prostého betonu. 

Vytápění teplovodní podlahové s tepelným čerpadlem vzduch - vzduch. Okna dřevěná s předokenními roletami. Části fasády jsou obloženy přírodním kamenem, zbývající část tvoří probarvená silikonová omítka.   

Dispozičně je rodinný dům navržen jako 6+KK s garáží na traktor. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní, v podkroví jsou umístěny ložnice.

Stavbu jsme prováděli na základě projektu, který  zpracovala naše projekční kancelář. Investor tak využil možnosti od začátku až dokonce jednat pouze s jedním partnerem. Za kvalitu stavby, správnost a úplnost projektu ručí tak pouze jeden subjekt - naše firma.