Proč koupit nový byt od nás?

Více než 400 zrealizovaných staveb

Od roku 1992 jsme dokončili více než 400 stavebních zakázek. Nejčastěji to byly rekonstrukce a opravy staveb všech velikostí. Od rekonstrukcí bytů, rodinných domů, půdních vestaveb až po rozsáhlé opravy historických a obytných budov. U novostaveb se specializujeme na výstavbu rodinných a bytových domů.
Prohlédněte si fotogalerii našich staveb

Stavební firma s více než 20-ti letou tradicí

V regionu Kutná Hora, Čáslav a Kolín stavíme již od roku 1992. V roce 1996 jsme zakoupili areál v Benešově ulici v Kutné Hoře, který patřil rodině významného kutnohorského stavitele Ing. Wildta, na jehož tradici jsme chtěli navázat.
Poznejte stručnou historii naší firmy

Záruční a pozáruční servis

O Váš byt se postaráme nejen v záruční době. Případné problémy a vady řešíme bezodkladně v co nejkratším termínu. Víme, že spokojenost zákazníka je vzhledem naší regionální působnosti nezbytnou podmínkou pro dlouhodobou existenci.
Prohlédněte si naše certifikáty a ocenění

Kupujete přímo od majitele - bez provize

Od začátku až do konce jednáte přímo s majitelem. Jednatel firmy inženýr Jaroslav Hádek Vám byt ukáže, zodpoví Vaše dotazy a seznámí Vás s průběhem koupě bytu. Za kvalitu provedení stavby a správnost projektu ručí jeden subjekt – naše firma.
Podívejte se jaké byty jsme postavili a prodali

3 kroky k úspěšné stavbě
Získejte zdarma praktické rady, díky kterým bude Vaše stavba kvalitní, účelná a za dobrou cenu!
Vaše data jsou v bezpečí
Fotogalerie staveb