D101 - Pronájem lékařské ordinace

Místo:Kapitána Vosky, Kutná Hora
Plocha:65 m2
Stavba:Novostavba, přízemí
Ostatní:K nastěhování od 1.7. 2021. Další informace na 602 403 635.
Cena: 9 600 Kč s DPH
Mám zájem o nemovitost
Popis nemovitosti:

Nové prostory pro lékařskou ordinaci se nachází v přízemí novostavby řadového bytového domu - sekce D. Investorem celé stavby je naše společnost. Dům stavíme dle projektu, který zpracovala naše projekční kancelář. Lékařská ordinace k nastěhování od 1.7. 2021.  Měsíční nájem: 9 600 Kč + poplatky 2 000 Kč , Vratná kauce: 28 800 Kč.

Bytový dům má celkem 4 podlaží. V přízemí se nachází lékařské ordinace, v ostatních 3 patrech je celkem 9 bytů. V suterénu domu jsou podzemní garáže a sklepy. Dům je umístěn 5 minut chůze od historického centra Kutné Hory. V bezprostřední blízkosti domu je supermarket a i ostatní občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Pro kompletní informace si stáhněte informační brožuru o bytovém domě v pdf

Ordinace se sesternou nebo bez, denní místnost,šatna, soc.zařízení, soc.zařízení pacienti, čekárna , atrium. Každý provozní celek 55- 65 m2. Prostory vybaveny zařizovacími předměty , bez nábytku a spotřebičů. Stáhněte si  půdorys ordinace v pdf s rozměry jednotlivých místností.

Podlahy dlažby, dřevěné dveře, plynové etážové topení, vlastní plynoměr, elektroměr, vodoměr, možnost současného pronájmu garáže 1200 Kč/měsíc. Máte zájem o další informace? Neváhejte nás kontaktovat.