Místo:Kapitána Vosky, Kutná Hora
Plocha:72,10 m2
Stavba:Novostavba, 2. patro
Ostatní:Termín dokončení 6/2020 Informace o ceně na 602 403 635.
Cena:na dotaz
Mám zájem o nemovitost
Popis nemovitosti:

Nový byt C303 se nachází v 2. patře novostavby řadového bytového domu -  sekce C. Investorem celé stavby je naše společnost. Dům stavíme dle projektu, který zpracovala naše projekční kancelář. Termín dokončení sekce C je červen 2020. 

Bytový dům má celkem 4 podlaží. V přízemí se nachází komerční prostory, v ostatních 3 patrech je celkem 9 bytů. V suterénu domu jsou podzemní garáže a sklepy. Dům je umístěn 5 minut chůze od historického centra Kutné Hory. V bezprostřední blízkosti domu je supermarket a i ostatní občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Pro kompletní informace si stáhněte informační brožuru o bytovém domě v pdf

Byt C303 má celkovou plochu 72,10 m2, součástí bytu je sklep 3,78 m2 a balkón 3,01 m2. Jednotlivé místnosti bytu mají následující velikost: obývací pokoj s kuchyňským koutem 24,62 m2, hala 8,38 m2, koupelna 5,11 m2 . Stáhněte si  půdorys bytu v pdf s rozměry jednotlivých místností.

V koupelně je vana, umyvadlo, kotel, místo na pračku a WC. V kuchyňi jsou připravené vývody pro dřez, sporák, digestoř, myčku. Byt má vlastní plynové topení, ohřev TUV, měření el. energie a plynu. Podlahy laminátové plovoucí, keramické dlažby a obklady, stěny, stropy - omítky s bílou malbou, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi. Kompletní popis materiálů a vybavení bytu najdete ve standardech bytu v pdf

V současné době probíhá realizace hrubé stavby, proto je stále možné si vybrat vlastní obklady, dlažby a plovoucí podlahy.
Máte zájem o prohlídku domu a bytu? Neváhejte nás kontaktovat.