Popis nemovitosti:

Nový byt C403 se nachází v 3. patře novostavby řadového bytového domu -  sekce C. Investorem celé stavby je naše společnost. Dům stavíme dle projektu, který zpracovala naše projekční kancelář. Termín dokončení sekce C je červen 2020. 

Bytový dům má celkem 4 podlaží. V přízemí se nachází komerční prostory, v ostatních 3 patrech je celkem 9 bytů. 
V suterénu domu jsou podzemní garáže a sklepy. Dům je umístěn 5 minut chůze od historického centra Kutné Hory.
V bezprostřední blízkosti domu je supermarket a i ostatní občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Pro kompletní informace si stáhněte informační brožuru o bytovém domě v pdf

Byt C403 má celkovou plochu 93,41 m2, součástí bytu je podkrovní sklad o 22,99 m2 a sklep 3,78 m2. Jednotlivé místnosti bytu mají následující velikost: obývací pokoj s kuchyňským koutem 24,33 m2, ložnice 13,74 m2, hala 8,38 m2, koupelna 5,13 m2, šatna 2,95 m2, zimní zahrada 6,91 m2. Stáhněte si  půdorys bytu v pdf s rozměry jednotlivých místností.

V koupelně je vana, umyvadlo, kotel, místo na pračku a WC. V kuchyňi jsou připravené vývody pro dřez, sporák, digestoř, myčku. Byt má vlastní plynové topení, ohřev TUV, měření el. energie a plynu. Podlahy laminátové plovoucí, keramické dlažby a obklady, stěny, stropy - omítky s bílou malbou, interiérové dveře s obložkovými zárubněmi. Kompletní popis materiálů a vybavení bytu najdete ve standardech bytu v pdf

V současné době probíhá realizace hrubé stavby , proto je stále možné si vybrat vlastní obklady, dlažby a plovoucí podlahy.
Máte zájem o prohlídku domu a bytu? Neváhejte nás kontaktovat.